BAREM MATEMATICĂ M1, M2 BAC 2012. Subiecte matematică la BACALAUREAT 2012

de Ramona LOZNIANU

barem bac 2012 matematica, M1, M2, barem matematica bac 2012. Foto: Liviu Chirică, Mediafax Foto

Gândul vă prezintă BAREMUL LA MATEMATICĂ, M1 şi M2 la BAC 2012. Examenul de BACALAUREAT 2012 continuă miercuri, 4 iulie, cu proba la MATEMATICĂ. Proba este obligatorie pentru absolvenţii secţiilor real, ai profilului tehnologic şi pedagogic.

Vineri este programată ultima probă din cadrului examenului de BACALAUREAT 2012, proba la alegere din aria curriculară a profilului. Duminică, 6 iulie, vor fi afişate primele rezultate BAC 2012.

Bacalaureat 2012 - SUBIECTE BAC 2012 MATEMATICĂ M1, M2, date azi. Proba obligatorie a profilului

BAREMUL MATEMATICA M1

Click pentru a mări


 

BAREMUL MATEMATICA M2

Click pentru a mări

 

BACALAUREAT 2012. Totul despre BAC 2012 - calendar, subiecte, rezultate


 

 

 

22 Comentarii [+] Adauga un comentariu

#1 elev 4.07.2012 12:45

Si baremul unde-i?

 
#2 eleva 4.07.2012 12:57

si baremul cand in afisati ??ati facut pagina degeaba

 
#3 eleva 4.07.2012 12:58

imi pare rau de gresala "il afisati".

 
#4 elev 4.07.2012 13:09

Probabil se va afisa dupa ora 15, ca de obicei.

 
#5 4324 4.07.2012 13:39

WA sa apara cat mai repede baremul ca nu mai rezist

 
#6 aiae 4.07.2012 13:50

deci luati si analizati subiectele de la M1 si M2 si spuneti cu adevarat unde a fost mai greu...!!

 
#7 valentin 4.07.2012 13:56

@aiae
eu unu am avut probleme la subiectul 3 de la exercitul 2 nu am facut decat a-ul, iar la 1 a si b, dar cat de bine le-am facut nu stiu.

 
#8 elev 4.07.2012 14:10

ce naiba dureaza atat sa puna baremul frate,il fac acu sau ce naiba fac
in mod normal,baremul sa face odata cu subiectele,ii doare sa le puna pe site-nemernicii

 
#9 @Gandul 4.07.2012 14:13

Baietii, niciun stres, ne-am instalat AdBlock Plus, nu faceti niciun ban din articolele astea vide. Dimpotriva, platiti traficul generat, ingreunati serverul si conexiunea de Internet si scadeti satisfactia cititorilor prin lacomia voastra. Stima.

 
#10 Cerasela 4.07.2012 14:25

baremul apare dupa ora 15 pe edu, la fel ca si la romana.

 
Vezi toate »