Cel mai frumos mesaj pe care l-a primit Daciana Sârbu de ziua ei

Foto: Publimedia // Octav Ganea

Daciana Sârbu, soţia premierului Victor Ponta, împlineşte astăzi 36 de ani. Cu această ocazie, fiica ei, Irina, a ales un mod inedit de a-i ura acesteia „La mulţi ani!”.

Europarlamentarul a postat pe contul personal de socializare cel mai frumos mesaj pe care l-a primit de ziua ei.

 


 

 

 

16 Comentarii [+] Adauga un comentariu

#1 Jos Guvernescu 15.01.2013 13:42

La mulţi ani Dacianei Sârbu, şi să-l mai urecheze din când în când pe Victor Ponta, ca să rămână un băiat cu bun simţ, binecrescut, să nu se înhăiteze cu bagabonţi... :)

 
#2 JOS TONTA,JOS SOARECII BOLSEVICI 15.01.2013 13:52

SA 5UGI ALUP DE ZIUA TA,BAGABOANTO !!!

 
#3 Voi nu aveti Admin ? 15.01.2013 14:11

Comentariile care conțin injurii, un limbaj licențios, instigare la încălcarea legii, la violență sau ură vor fi șterse. Îi încurajăm pe cititori să ne raporteze orice abuz vor sesiza in comentariile postate pe Gândul.

 
#4 LA MULTI ANI ! 15.01.2013 15:28

eu as STERGE mesajul de la 1 !

 
#5 Lamultiani,fă! 15.01.2013 16:08

La multi ani, fă smecleit-o care te arzi in dos! Să ne sugi de puIă pe toti care-ti uram sa-ti ragaie popa la ureche in timp ce se smiorcaie Victoras cu o mare puIă-n dos la parnaie!!!

 
#6 lucian 15.01.2013 16:12

Ii doresc un cancer in familie. In afara de Ponta.

 
#7 lupulavocat 15.01.2013 16:42

Iti dorim un traditional "daa,daaaaaaaaaa, sa s*u*g*i phoooola de ziua taaaaaaaa!!!"

 
#8 dan 15.01.2013 17:11

nu-mi place Daciana,dar postacii sunt prea nesimtiti .....La multi ani!

 
#9 marianu 15.01.2013 18:43

LA MULTI ANI! DACIANA, sa-ti dea DUMNEZEU multa sanatate, esti nascuta in aceeasi zi cu EMINESCU si cu mine!
Restul, nu baga in seama!

 
#10 SA SUGI *...DE ZIUA TA DA DA DA TU SI TOATA FAM. TONTA 15.01.2013 19:51

Te-ai ajuns si tu sa opresti avioanele pe pista ca esti prea incompetenta tu sa te scoli Cum e sa dormi la Bruxelles acolo pe 5000 de euro ai ? Ordinarooo

 
Vezi toate »