IPHONE 5 ÎN ROMÂNIA: oferte PREŢ IPHONE 5 la VODAFONE, ORANGE, COSMOTE, unde se face PRECOMANDĂ pentru noul IPHONE de la APPLE

IPHONE 5 ÎN ROMÂNIA: oferte PREŢ IPHONE 5 la VODAFONE, ORANGE, COSMOTE, unde se face PRECOMANDĂ pentru noul IPHONE de la APPLE

IPHONE 5 de la APPLE va fi LANSAT în ROMÂNIA pe 2 noiembrie, la ORANGE, VODAFONE şi COSMOTE. Iată mai jos toate detaliile despre PREŢUL IPHONE 5 în ROMÂNIA.

La ORANGE, IPHONE 5 de la APPLE are un PREŢ între 269 euro şi 569 euro, în funcţie de ABONAMENT. Iată în continuare PREŢURILE detaliate pentru IPHONE 5 de la APPLE, la ORANGE: IPHONE 5 16 GB Panteră 31 – 369 euro; IPHONE 5 16 GB Panteră 51 – 269 euro; IPHONE 5 32 GB Panteră 31 – 469 euro; IPHONE 5 32 GB Panteră 51 – 369 euro; IPHONE 5 64 GB Panteră 31 – 569 euro; IPHONE 5 64 GB Panteră 51 – 469 euro.

La VODAFONE, IPHONE 5 de la APPLE are un PREŢ între 369 euro şi 739 euro, în funcţie de ABONAMENT. Astfel, IPHONE 5 de la APPLE la LIBER, fără ABONAMENT, costă 739 de euro, la VODAFONE. Tot la VODAFONE, IPHONE 5 de la APPLE costă 369 de euro în varianta IPHONE 5 16 GB, cu abonament IPHONE 39, şi 469,01 euro în varianta IPHONE 5 32 GB, cu abonament IPHONE 39.

Şi COSMOTE va avea în oferta sa noul IPHONE 5 de la APPLE, însă deocamdată acesta nu poate fi PRECOMANDAT.

CITEŞTE MAI JOS MAI MULTE DESPRE IPHONE 5 DE LA APPLE ÎN ROMÂNIA:

LANSARE IPHONE 5 LIVE. Cum arată smartphone-ul care va aduce Apple venituri cât 6,7% din PIB-ul României

Noul iPhone 5, prezentat la Gândul LIVE. PLUS: Cât de toxice sunt telefoanele vechi

Cât munceşte un bucureştean ca să îşi cumpere un iPhone, în comparaţie cu un angajat din Atena sau Zurich

IPHONE 5 PREŢ ONLINE. De unde poţi cumpăra în România IPHONE 5 LA LIBER, FĂRĂ ABONAMENT

iPhone 5. Când ajunge noul iPhone de la Apple în România şi cât costă. Dezbatere Gândul LIVE


 


 

 

 

15 Comentarii [+] Adauga un comentariu

#1 florin 26.10.2012 10:44

La vodafone.co.uk este scris ca poti avea un iphone 5 GRATIS, cu abonament lunar de 47 lire (58 euro) timp de 2 ani, la care prilmesti minute nelimitate, SMSuri nelimitate si trafic de date de 2 GB gratuit !!!
Aia cum de pot???

http://www.vodafone.co.uk/brands/iphone/pay-monthly-iphone/index.htm

 
#2 florin 26.10.2012 10:47

La orange.co.uk, ai iphone 5 cu internet nelimitat, cu voce nelimitat pentru abonament lunar de 51 lire pe 2 ani;
Aia cum de naiba pot asa ceva?

 
#3 florin 26.10.2012 10:47

http://shop.orange.co.uk/mobile-phones/iphone?WT.mc_id=OFF_OUK_V_pre-order_iphone5&WT.tsrc=Vanity

 
#4 Radu 26.10.2012 12:08

Este evident ca ceva nu se leaga....
Intrebare: ce regim de taxe are UK in relatia cu US?
Pe noi ne ucid taxele si dorintele nebune ale unor de a face profit masiv.....
Nu are rost sa mai comparam veniturile noastre cu ale celor din UK, oricum pe cine mai intereseaza asta.... :)
Poate ne pune Basescu TVA 30 % :)))

 
#5 666 26.10.2012 12:16

Hamesitii astia de operatori nu se satura si nici nu se vor satura. Nu luati de la ei, cautati alternative in afara.

 
#6 SPARTAKUS 26.10.2012 13:45

RAVNA PATRIEI m-a jertfit,MIZERICORDIA POPORULUI m-a sacrificat,ENTROPIA TRIPLU AAA,RAZBOIUL V&N,S&N+++JUSTITIA DIVINA===OOO,my country end my people---MEDITATII istorice===:RSR,PCR,UTC,PIONERII -1945-1989-Noi,toti,batrani,maturi,tineri,copii,am pus osul la treaba,munca,ruga,sport,studiu si am cladit,restaurat cu sacrificii,jertfe,de voie de nevoie,cu elan sau fara,cu stiinta sau nestiinta ,O TARA libera,bogata,renumita ,faimoasa in TOP_TENUL MONDIAL...in ciuda tuturor vitregiilor politicesti,in decursul istoriei lumii dezlantuite a ultimelor 2 secole-XIX-XX=TEZAURELE confiscate de rusi si sovietici+TRIBUTURILE otomanilor+jafurile tatarilor+EXPLOATARILE austro-ungare+ROBIILE Fanariotilor+MANIPULARILE MASONICE+DIVERSIUNILE BOLSEVICE+PERVERSIUNILE jidove+Maleficitatile crestinilor,plus crizele si crimele regilor ,de dupa A.I.CUZA,...SI a venit ANNUS MIRABILLIS-1989-iar TARA era bogata ca un stup de albine,plin de miere,ceara,polen,propolis,apilarnil,si venin.CU O DATORII EXTERNE,cu BNR plin de bani -LEI SI VALUTA,cu CEC PLIN DE LEI,cu ....CULMEA,a fost iarasi pradata,jefuita,furata de averi si avutii,de rezerve si resurse,de bogatiile naturale,de oameni de animale de pasari,DE CATRE CINE???de catre sistemul ticalosit,de catre leviathan,de catre caracatita,loja,mafie si matrice...care au profitat de indiferenta,prostia,nesimtirea,naivitatea,frica si rusinea poporului si elitelor sale....UN EXEMPLU=economiile financiare ale populatiei stranse la CEC in 33 de ani,au fost devalorizate artificial si pierduta valoarea lor in 3 ani. Daca in 1990 cu 50 000 de lei iti cumparai o casa,in 1993 ,cu 50 000 de lei iti cumparai un costum de blugi turcesti. SI vorbim aici de miliarde de lei,economisiti cu sudoare,sange si renuntari,care au disparut dintr-un fok de pix,stilou si stampila....valoarea lor s-a transferat in conturile LEVIATHANULUI...AGROO_ZOO_SILVICULTURA+INDUSTRIA+TURISMUL+HOTELURILE+STATIUNILE+TERENURILE s-au privatizat diabolic.....IN 2012,PATRIA SI POPORUL sunt…

 
#7 Yo 26.10.2012 16:15

De ce in State se lansează la același preț cu 4S iar la noi e mult mai scump decât anteriorul model ? Eu am dat 1750 RON pe un 4S 16GB cu abon 29euro/luna, contract pe 1 an iar acum IPhone 5 16GB la abonament de 31 euro/luna este 2850 RON tot pe un an ! Abonamentele au fost la orange .

 
#8 exit 26.10.2012 16:26

@ 1 2 3 4
...pai in uk lumea are alte venituri. 50£ inseamna castigul unui amarastean pe 1 zi de munca. daca faci abonament pe 2 ani rezulta ca platesti 1.200£ in total, de unde se vede ca operatorii nu au cum sa piarda. fii convins ca ei nu cumpara tel la pretul de lista ci au discounturi grase.
in uk, un trafic de 500mb sau 1gb e arhisuficient fiindca e plin de wifi peste tot. nici nu ajungi sa folosesti atata....

 
#9 liviu 26.10.2012 16:39

Liviu Iacobeanu si Doina Iacobeanu prezinta: Cum sa faci 35000 RON in 5 pasi simpli:

http://youtu.be/Wvov_wQ0OHY

 
#10 Petronel 26.10.2012 17:04

Unde se va ajunge?
Acolo (aici): http://www.youtube.com/watch?v=XNBP18nrRdw

 
Vezi toate »